Yeni Nesil Pazaryeri Entegrasyon Aracı

Yeni Başlayan, Gelişmekte olan ve Büyük İşletmeler için

Pratik, Hızlı ve Ekonomik Çözüm

7 Gün Ücretsiz Dene

trendyolCreated with Sketch.
hepsiburadaCreated with Sketch.
ciceksepetiCreated with Sketch.
n11Created with Sketch.
trendyol copyCreated with Sketch.
pazarama_icon
amazonCreated with Sketch.

Pazaryeri Entegrasyonlarımız+10

Hızlı Kurulum Kolay Yönetim

E-ticaret süreçlerinizi Hızlı ve Kolay bir şekilde tüm satış kanallarında Sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Otomatik Ürün Aktarımı, Otomatik Stok ve Fiyat Güncelleme
Otomatik Sipariş İşleme, Toplu liste özellikleri ve envanter yönetimi hepsi tek panelde,

Yeni Nesil Entegrasyon Yönetimi Platformunuz Entegrify‘da.

Pazaryeri İşlemleri
Sipariş Otomasyonu

Tanıtım Videosu

Tanıtım videosunu izleyin…

Müşteri Geri Bildirimleri ve İncelemeleri

Mükemmel

4.5/5

5 üzerinden 4,5

763 incelemeye göre

Entegrify'nin sağladığı imkanlarla iki farklı Trendyol mağazasını tek bir hesap altında birleştirmek, işlerimi inanılmaz derecede rahatlattı. Bu entegrasyon özelliği, mağaza yönetimini kolaylaştırarak zaman ve çaba tasarrufu sağlıyor.Ayrıca, Entegrify'nin sunduğu sipariş entegrasyonu benim için gerçek bir kurtarıcı oldu. Siparişlerimle ilgili tüm bilgileri tek bir platformda bulabilmek, takip etmek ve yönetmek, işimdeki verimliliği artırmamı sağlıyor. Entegrify ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Verdikleri destekler ve çözümleri ile iş süreçlerimi daha da kolaylaştırdılar. Herhangi bir sorunla karşılaştığımda hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı oldular.

Elif Demir

CEO

Çevremdeki birçok arkadaşımın farklı entegrasyonları kullanmasıyla birlikte, Entegrify'nin sunduğu çözümlerin kalitesini daha iyi anlamış durumdayım. Bu arkadaşlarla sürekli olarak tecrübelerimizi paylaşıyoruz ve her seferinde Entegrify ile çalıştığım için ne kadar doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum.Entegrify ekibine özellikle teşekkür etmek istiyorum. Onların ilgisi ve profesyonelliği, beni her adımda destekledi ve işimi kolaylaştırdı.

Ayşe Yılmaz

Freelance

Özellikle xml kullananlar için entegrify bir nimet.Xml kullanıcılarına sundukları çözümler ve destekleri ile işleri gerçekten kolaylaştırıyorlar. Herhangi bir sorun yaşadığımda, teknik destek ekibi hızlı bir şekilde yardımcı oldu ve çözümler üretti.Ayrıca, stok güncellemelerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi de benim için büyük bir avantaj.Entegrify ekibine bu konudaki başarıları için teşekkür etmek istiyorum. Entegrify ekibine bu konudaki başarıları için teşekkür etmek istiyorum.

Burak Aksoy

CEO

Entegrify, diğer entegrasyon firmalarından farklı bir seviyede. Detaylar düşünülmüş, kullanıcı odaklı bir platform ve uzman kadro sayesinde işlerimi etkili bir şekilde yönetiyorum. Gece gündüz sürekli verdikleri destekleri için teşekkürler.

Zeynep Çelik

Online

Diğer entegrasyon firmalarının yaşattığı sorunları Entegrify'ın hızlı ve pratik çözümleri ile aştık. Programın sağladığı 5 dakika aralıklı xml kontrolü, işleri daha da hızlı ve pratik hale getiriyor. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım

Mehmet Kaya

Enterpreneur

Kullanışlı ve hızlı Panelimizle Tanışın

  • XML Entegrasyonu & API Entegrasyonu

    Kolay kurulumu ve teknik desteğimizle pazaryeri entegrasyonu artık çok kolay.

  • Sipariş raporları

    Kolay kurulumu ve teknik desteğimizle pazaryeri entegrasyonu artık çok kolay.

  • Ürün Yönetimi

    Ürün kaynaklarınızı entegre edin, bilgileri tek bir standarta uygun hâle getirin ve akıllı katalog sistemi ile tek bir kaynak noktası oluşturun.

0 +

Years experience

0 k+

Positive Review

0 k

Global downloads

0 %

Return on investment

Uygulamamızla Sorunsuz Ödemeleri Deneyimleyin, Hemen Başvurun!

© entegrify All rights reserved.

Genel Sorular

Farklı pazaryerlerindeki ürünlerinizi tek bir platformdan yöneterek, işletmenizin satış kanallarını genişletebilirsiniz. Entegrify Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Amazon, Pazarama, PTTAVM ve kendi e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Son Blog ve Makalelerimiz

Sizi Arıyalım